Достапни линкови

Времето сончево и топло


Времето денеска ќе биде претежно сончево. Утринската температура се движи од 11 до 19, а дневната од 29 до 37 степени. Во Скопје ќе биде сончево, со температура до 34 степени.
XS
SM
MD
LG