Достапни линкови

Охис - државата не избегнува


Вработените кои веќе подолг период ја блокираат улицата Борис Трајковски велат дека протестите ќе продолжат додека не се реши нивниот статус. Велат, ни долажт 20 плати и неколку години сме без здравствено осигурување.

XS
SM
MD
LG