Достапни линкови

Нови скулптури на мостот „Око“


И мостот Око постизборно доби нови 15-тина скулптури.Од рано изутрината работници ги поставуваат донесените скулптури и велат дека до утре сите ќе бидат поставени.

Категории

XS
SM
MD
LG