Достапни линкови

Политичарите гласаат во Скопје

Претседателот Ѓорге Иванов, претседателот на Собранието Трајко Вељаноски, премиерот Никола Груевски, лидерот на СДСМ Бранко Црвенковски, како и кандидатите за градоначалник Коце Трајановски и Јани Макрадули денеска гласаа во Скопје.

Категории

XS
SM
MD
LG