Достапни линкови

Релативно мирно гласањето во Скопје


Релативно мирно гласањето во Скопје
please wait

No media source currently available

0:00 0:00:59 0:00

За разлика од некои други делови во Македонија, на гласачките места во Скопје, досега нема некои сериозни проблеми. Гласачите кои ги анкетиравме се со различни очекувања од идните локални власти.

Категории

XS
SM
MD
LG