Достапни линкови

Втор круг локални избори


Втор круг локални избори
please wait

No media source currently available

0:00 0:00:57 0:00

Во Македонија се одвива вториот круг од локалните избори. Граѓаните очекуваат тие да минат мирно.

Категории

XS
SM
MD
LG