Достапни линкови

Цивил: Поткуп, притисоци, нерегуларности пред вториот круг


Цивил: Поткуп, притисоци, нерегуларности пред вториот круг
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:13 0:00

Поткупот е најголем проблем пред вториот круг избори за градоначалници. Во општините каде ќе има прегласување има тензична атмосфера во која на граѓаните им се ограничува правото на слободно изразување на волјата, велат од Цивил.

Категории

XS
SM
MD
LG