Достапни линкови

Цивил: Поткуп, притисоци, нерегуларности пред вториот круг


Поткупот е најголем проблем пред вториот круг избори за градоначалници. Во општините каде ќе има прегласување има тензична атмосфера во која на граѓаните им се ограничува правото на слободно изразување на волјата, велат од Цивил.

XS
SM
MD
LG