Достапни линкови

Цивил - Голем број неправилности


Цивил - Голем број неправилности
please wait

No media source currently available

0:00 0:06:36 0:00

Голем број неправилности и злоупотреби, регистрираа набљудувачките тимови на Цивил – Центар за слобода, што во рамките на проектот Слободни и ненасилни избори го следи денешното гласање,

Категории

XS
SM
MD
LG