Достапни линкови

Македонија на локални избори

Локалните избори во Македонија се проследени со голема излезност на гласачите, но и со неправилности. Посматрачката мисија на ОБСЕ/ОДИХР на дело.

Вчитај повеќе

Категории

XS
SM
MD
LG