Достапни линкови

Редици за гласање во Кичево


Редици за гласање во Кичево
please wait

No media source currently available

0:00 0:01:50 0:00

Гласањето во Кичево се одвива мирно. Според ДИК, до 13 часот на гласање во општина Кичево излегле 54,69 отсто. За гласање се чека и по повеќе од еден час.

Категории

XS
SM
MD
LG