Достапни линкови

Како се одвива гласањето?


Како се одвива гласањето?
please wait

No media source currently available

0:00 0:00:41 0:00

Мирно и без проблеми со помали гужви, велат граѓаните во општините во Скопје кои ги анкетиравме

Категории

XS
SM
MD
LG