Достапни линкови

Граѓаните сакаат фер и мирни избори


Граѓаните сакаат фер и мирни избори
please wait

No media source currently available

0:00 0:01:30 0:00

Сите гласачки места се отворени, гласањето засега се одвива без проблеми. На 2.976 гласачки места својот глас, според избирачкиот список, треба да го дадат 1.743.403 граѓани

Категории

XS
SM
MD
LG