Достапни линкови

Приведени демонстранти и демолирани автомобили


По вчерашните протести во Скопје на група млади македонци, денеска протести на албанци.При денешните инциденти во центарот на Скопје приведени се неколкумина демонстранти, демолирани се три автомобили и една автобуска постројка а на повреда се пожалиле двајца полицајци.

XS
SM
MD
LG