Достапни линкови

Дерала: Медиумите неподготвени го дочекаа и овој изборен процес


Јавните гласила се претвораат во мегафон за говорот на омраза кој еманира од политичките центри, вели претседателот на невладината организација „Цивил“, Џабир Дерала.

XS
SM
MD
LG