Достапни линкови

Сарачини: Медиумите не работат за публика


Се работи во функција на осварување на целите на некои политички или економски центри на моќ, вели програмскиот координатор при Македонскиот институт за медиуми, Петрит Сарачини

XS
SM
MD
LG