Достапни линкови

Борците со февруарски поход на плоштад


Борците со февруарски поход на плоштад
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:37 0:00

Борците од НОБ денеска протестираа на плоштадот Македонија како потсетување на Февруарскиот поход од 1944 година, но и против односот на власта кон нив. На протестот присуствуваа и членови на опозицијата.

Категории

XS
SM
MD
LG