Достапни линкови

Последниот предлог на Црвенковски


Одлагање на локалните избори за месец дена и распишување на предвремени парламентарни избори во септември, доколку советничките листи на опозицијата освојат макар еден глас повеќе од листата на владеачката коалиција, предлага здружената опозиција

XS
SM
MD
LG