Достапни линкови

Стоп за семејното насилство и насилството врз жените


Стоп за семејното насилство и насилството врз жените
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:31 0:00

ВиДеј Македонија и Националната мрежа против семејно насилство и насилство врз жените се приклучија во глобалната кампања One Billion Rising за запирање на насилството врз жени и девојки.

Категории

XS
SM
MD
LG