Достапни линкови

Филков: Нема добра практика институциите сами да бидат транспарентни


„А зошто треба да бидат? Трошат туѓи пари и мора на тие што им ги трошат парите - на граѓаните, да им кажат како се потрошени“ вели претседателот на Центарот за граѓански комуникации Герман Филков.

XS
SM
MD
LG