Достапни линкови

Колку се збогатиле преставниците на власта?


Колку се збогатиле преставниците на власта?
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:26 0:00

Претставници на опозицијата јавно ги читаа анкетните листови за имотната состојба на пратеници од владеачката партија пред влезот на комисијата.

Категории

XS
SM
MD
LG