Достапни линкови

Опозициски автомобилски караван во Скопје


Караванот на опозицијата денеска со колони возила тргна од населбата Ново Лисиче и заврши пред Владата. Од „Сојузот за иднината“ велат дека овој караван ќе продолжи и во наредните седум дена.

XS
SM
MD
LG