Достапни линкови

Опозициски марш на вистината


Опозицијата денеска го одржа Маршот за вистината, кој почна напладне пред платото спроти телевизијата Сител, продолжи пред Владата, Собранието и заврши пред зградата на МРТВ.

XS
SM
MD
LG