Достапни линкови

Црвенковски повика на граѓанска непослушност


Лидерот на СДСМ повика на граѓанска непослушност и народно востание при што порача дека опозицијата не се враќа во Собранието, туку битката ќе ја води со народот.

XS
SM
MD
LG