Достапни линкови

Нереди во и пред Собранието


Нереди во и пред Собранието
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:35 0:00

Пратениците изјавија дека безбедносните сили насилно ги изнеле од собраниската сала, додека надвор дел од опозициските демонстранти се обидуваа да го пробијат полицискиот кордон.

Категории

XS
SM
MD
LG