Достапни линкови

Протести на власта и на опозицијата пред Парламентот


Под силно полициско обезбедување едни наспроти други протестираа припадниците на ВМРО ДМПНЕ и СДСМ. Едни ЗА буџетот, други против. Протестираат и трети, ама одстрана.

XS
SM
MD
LG