Достапни линкови

Теута Арифи за одлуката на Советот на министри на ЕУ


Вицепремиерката Теута Арифи, оценува дека одлуката на Советот на ЕУ, по неколку години стагнација, дава нова рамка за почеток на преговорите со ЕУ.

XS
SM
MD
LG