Достапни линкови

Средба Груевски-Ахмети во владата


Премиерот и лидер на ВМРО-ДПМНЕ Никола Груевски се сретна со лидерот на коалициониот партнер ДУИ Али Ахмети во Владата. Нема изјави за медиумите.

XS
SM
MD
LG