Достапни линкови

Живот во Шутка


Живот во Шутка
please wait

No media source currently available

0:00 0:01:30 0:00

Сиромашни и невработени. Жителите на Шутка одвај преживуваат ден за ден. Голем дел од нив заминуваат во странство во потрага за подобра иднина.

Категории

XS
SM
MD
LG