Достапни линкови

Експлозија во автобус во Тел Авив


Експлозија во автобус во Тел Авив
please wait

No media source currently available

0:00 0:01:10 0:00

Во експлозија во автобус во центарот на Тел Авив, биле поведедени над десетина луѓе. Изреалската полиција смета дека станува збор за терористички напад.

XS
SM
MD
LG