Достапни линкови

Обама победи и во Македонија


Обама победи и на гласањето организирано од страна на американската амбасада во Македонија во Скопје. Амбасадорот Пол Волерс, по објавувањето на резултатите, изјави дека Македонија нема подобар пријател од САД.

XS
SM
MD
LG