Достапни линкови

Хајд Парк - Дали е време за предвремени избори?


Поголемиот дел од граѓаните не се за предвремени избори. Некои сакаат да видат како владата ќе го искористи овој мандат. Други само ги интересира да се вработат и да се подобри животниот стандард.

Ваше мислење

Покажи ги коментарите

XS
SM
MD
LG