Достапни линкови

Молитва за старт на новата академска година


Молитва за старт на новата академска година
please wait

No media source currently available

0:00 0:01:20 0:00

Со молитва и желби за успех, претставници на Македонската православана црква во присуство на ректорот на Универзитетот Свети Кирил и Методиј Велимир Стојковски свечено го одбележаа стартот на академската година на богословскиот факултет во Скопје.

Категории

XS
SM
MD
LG