Достапни линкови

Интервју со Теута Арифи


Интервју со Теута Арифи
please wait

No media source currently available

0:00 0:10:14 0:00

Интервју со Теута Арифи, потпретседател на Владата на Република Македонија задолжена за евроинтеграции.

Категории

XS
SM
MD
LG