Достапни линкови

Протести против поскапувањата


Протести против поскапувањата
please wait

No media source currently available

0:00 0:01:29 0:00
Директен линк

Граѓаните повторно и овој вторник излегоа на протести против поскапувањата на горивата, струјата и парното греење.

Категории

XS
SM
MD
LG