Достапни линкови

На еден од повредените во масакрот во Колорадо му се роди син


На еден од тешко повредените на масакрот на премиерата на новиот Бетмен во киното во Аурора во Колорадо му се роди син.
Додека Калеб Медли, лежи во критична состојба, во истата болница неговата сопруга се породи.
Сопругата на Медли, беше исто така на премиерата на Бетмен, но помина неповредена.
Таа помина неповредена во масакрот за кој 24 годишен човек е обвинет за убиство на 12 и ранување на 58 лица.
XS
SM
MD
LG