Достапни линкови

Хајд парк - Споменици во време на криза


Во време на криза и намален буџет владата и натаму инсистира на градење споменици. Повеќето од граѓаните велат дека треба да се запре со непродуктивните трошоци.

XS
SM
MD
LG