Достапни линкови

Протест на СДСМ против преименување на улиците


Протест на СДСМ против преименување на улиците
please wait

No media source currently available

0:00 0:01:29 0:00
Директен линк

Опозицискиот СДСМ денеска протестираше против преименувањето на улиците во Скопје/

Погледни ги коментарите (2)

Овој форум е затворен
XS
SM
MD
LG