Достапни линкови

Кога Македонија ќе се пласира на ЕП во фудбал?


Грѓаните не очекуваат македонската фудбалска репрезентација да се пласира на некое првенство се додека политиката не излезе од фудбалот. Има и други сугестии ...

XS
SM
MD
LG