Достапни линкови

Хајд Парк - Има ли ефект од протестите на СДСМ


Колку протестите на опозицијата ќе имаат ефект кај граѓаните, може ли нешто да се смени и колку можат на тој начин да и се спротистават на власта?

XS
SM
MD
LG