Достапни линкови

Геј активисти уапсени на протест во Москва


Геј активисти уапсени на протест во Москва
please wait

No media source currently available

0:00 0:01:46 0:00

Десетина геј активисти се судрија со полицијата и православните контра - демонстранти во близина на градското Собрание на Москва за време на недозволената парада на гордоста на 27 Мај. RFE/RL’s Russian Service

Категории

XS
SM
MD
LG