Достапни линкови

Протести против радикален ислам


Стотина млади луѓе протестираа пред Владата против ширење на радикалниот ислам во земјата. Денешниот протест беше контрапротест на оној од вчера на Албанците и Муслиманите

Категории

XS
SM
MD
LG