Достапни линкови

Кавга во Комисија за буџет


Комисијата за финансирање и буџет ја почна расправата за ребалансот, кој беше накратко прекината поради кавга меѓу власта и опозицијата. Пратеничката група на СДСМ нема да даде поддршка на предложениот ребаланс.

XS
SM
MD
LG