Достапни линкови

Да се зачува разумот!


Граѓаните во Македонија со мислења дека не треба да се дозволи зголемување на тензиите во земјата и со апели за воздржаност и разум, но и со пораки за брзо откривање на сторителите на 5-кратното убиство.

XS
SM
MD
LG