Достапни линкови

Блокирани патишта по убиствата во Смиљковци


Блокирани патишта по убиствата во Смиљковци
please wait

No media source currently available

0:00 0:01:57 0:00

Стотина граѓани од селата Црешево и Радишани блокираа патишта по убиствата на петмина нивни соселани. Бараа целосно расветлување на случајот и откривање и апсење на сторителите.

Категории

XS
SM
MD
LG