Достапни линкови

Интервју - Иво Ивановски


Интервју - Иво Ивановски
please wait
Embed

No media source currently available

0:00 0:10:21 0:00
Директен линк

Интервју со министерот за информатичко општество и администрација Иво Ивановски.

Категории

XS
SM
MD
LG