Достапни линкови

Рамковски осуден на 13 години затвор


Роднините и адвокатите на обвинетите во судскиот процес „Пајажина“ сметаат дека денешната пресуда на Основниот суд 1 е очекувана, затоа што целиот процес бил фарса.

XS
SM
MD
LG