Достапни линкови

Интервју - Ерика Јоргенсен


Интервју - Ерика Јоргенсен
please wait

No media source currently available

0:00 0:10:07 0:00
Директен линк

Интервју со Ерика Јоргенсен, главен економист и лидер на тимот на зелен развој при Светска Банка..

Категории

XS
SM
MD
LG