Достапни линкови

Хајд парк - Дали сме безбедни?


Хајд парк - Дали сме безбедни?
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:44 0:00
Директен линк

Имате ли доверба во институциите? Ја гарантираат ли тие безбедноста на граѓаните во ситуација кога секојдневно сме сведоци на инциденти?

Категории

XS
SM
MD
LG