Достапни линкови

Хајд парк - Штедење струја


Хајд парк - Штедење струја
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:29 0:00

Колку и како граѓаните штедат електрична енергија, а како пак штеди владата ?

XS
SM
MD
LG