Достапни линкови

Хајд Парк - Меѓуетнички односи


Кои се причините за меѓуетничката нетрпеливост по Вевчанскиот карневал и дали апелите на политичарите помагаат? Погледнете го видеото и коментирајте.

XS
SM
MD
LG